Patchcord 50/125µm, LC/PC-LC/PC, 3m, duplex, LSOH Zobrazit větší

Patchcord 50/125µm, LC/PC-LC/PC, 3m, duplex, LSOH

217,80 Kč s DPH

  • Nové

Dostupnost: obvykle skladem

Krátký popis

Optický duplexní MultiMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 50/125µm - OM2, barva oranžová délka 3m

Optický duplexní MultiMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 50/125µm - OM2, barva oranžová délka 3m

Related Products