Patchcord 50/125µm, ST-ST, 2m, duplex, LSOH Zobrazit větší

Patchcord 50/125µm, ST-ST, 2m, duplex, LSOH

205,70 Kč s DPH

  • Nové

Dostupnost: obvykle skladem

Krátký popis

Optický duplexní MultiMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 50/125µm - OM2, barva oranžová délka 2m

Optický duplexní MultiMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 50/125µm - OM2, barva oranžová délka 2m

Related Products