Patchcord 62,5/125µm, SC/PC-SC/PC, 1m, duplex, Zobrazit větší

Patchcord 62,5/125µm, SC/PC-SC/PC, 1m, duplex

181,50 Kč s DPH

  • Nové

Dostupnost: obvykle skladem

Krátký popis

Optický duplexní MultiMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 62,5/125µm - OM1, délka 1m

Optický duplexní MultiMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 62,5/125µm - OM1, délka 1m

Related Products