Patchcord 09/125µm, LC/PC-SC/PC, 3m, duplex, 2x2,8mm, žlutá Zobrazit větší

Patchcord 09/125µm, LC/PC-SC/PC, 3m, duplex, 2x2,8mm, žlutá

217,80 Kč s DPH

  • Nové

Dostupnost: obvykle skladem

Krátký popis

Optický duplexní SingleMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 09/125µm - OS1, barva žlutá, délka 3m

Optický duplexní SingleMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 09/125µm - OS1, barva žlutá, délka 3m

Related Products