Patchcord 09/125µm, E2000/APC-LC/PC, 1m, duplex, 2x2,5mm, žlutá Zobrazit větší

Patchcord 09/125µm, E2000/APC-LC/PC, 1m, duplex, 2x2,5mm, žlutá

1 306,80 Kč s DPH

  • Nové

Dostupnost: obvykle skladem

Krátký popis

Optický duplexní SingleMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 09/125µm - OS1, barva žlutá, délka 1m

Optický duplexní SingleMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 09/125µm - OS1, barva žlutá, délka 1m

Related Products