O společnosti

o ADD distribution s.r.o.
#

Společnost ADD distribution s.r.o. je ryze českou firmou působící na trhu komunikačních & bezpečnostních technologií a to již od roku 2000.

Sídlo firmy je v Hradci Králové. Převážná většina dodávaných produktů a služeb míří k tuzemským zákazníkům, dílčí obchodní aktivity orientuje společnost také do států střední a východní Evropy. Jsme progresivní, tržně orientovanou společností s individuálním přístupem ke každému ze zákazníků.
Společnosti je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 16199 od 14. 06. 2000.

Naše aktivity

Vedle prodeje jednotlivých komponent nabízíme ucelené systémy pro Vaše řešení, zabýváme se službami technické podpory a poradenstvím .
Pořádáme školení a máme vlastní výrobní skupinu na výrobu kabelových sestav a různých typů propojovacích kabelů jak metalických, tak i optických dle požadavků zákazníka.

ADD

Svým zákazníkům nabízíme především flexibilní a vstřícný přístup, rychlé vyřízení objednávek, ochotu pomoci v každé situaci a v neposlední řadě také technickou podporu na vysoké úrovni navazující na dlouholeté působení v oboru komunikačních & bezpečnostních technologií.
Naším cílem je spokojený zákazník, který se bude rád vracet.
Vůči našim zákazníkům, dodavatelům, úřadům i zaměstnancům vystupujeme vždy seriózně a korektně.
- ADD distribution s.r.o. -  Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, požadavkem, prosbou či návrhem. Rádi Vám pomůžeme.