Patchcord 62,5/125µm, ST-ST, 2m, duplex Zobrazit větší

Patchcord 62,5/125µm, ST-ST, 2m, duplex

205,70 Kč s DPH

  • Nové

Dostupnost: obvykle skladem

Krátký popis

Optický duplexní MultiMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 62,5/125µm - OM1, délka 2m

Optický duplexní MultiMode propojovací kabel (jumper kabel) vlákno 62,5/125µm - OM1, délka 2m

Related Products