Svorkovnice nerozpojovací 10 párů

Kód: 20096
Neohodnoceno
Značka: OEM
81 Kč / ks 98,01 Kč včetně DPH
Skladem

Svorkovnice spojovací - nerozpojovací mají jednodílný kontakt zajišťující nepřetržité propojení mezi vodiči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zářezová technologie Krone slouží pro spojení vodičů telekomunikačních sítí, pro spojení zvukových vodičů ve vysílacích systémech a dalších. Jedná se o alternativu k zářezovým blokům 110. LSA je zkratkou z německých slov bez pájení, bezšroubový a bez odstraňování izolace.  

Technologie Krone je navržena pro rychle spojení telekomunikačních kabelů s průměrem vodiče Cu drát 0,4 – 0,8mm a Cu lanko 7x 0,12 – 0,32mm. Průměr izolace vodičů by neměl přesáhnout 1,6mm. Oproti 110 zářezu jsou zářezy v Krone provedeny pod úhlem 45 stupňů. Kontakty konektorů jsou pokovené stříbrem a zabraňují tak vznik koroze.

Spojovací svorkovnice Krone (šedá)

Svorkovnice spojovací - nerozpojovací mají jednodílný kontakt zajišťující nepřetržité propojení mezi vodiči.

Princip zařezání vodiče 
Svorkovnice Krone (Krone moduly) jsou určené pro deset párů vodičů. Detail zařezání vodiče můžete vidět na obrázku níže. Princip zapojení je velmi jednoduchý: do kontaktní štěrbiny (3) je vložen drát (4), působením zářezového nástroje Krone se vodič v kontaktu otáčí a prořezává se izolace drátu (6,7).  Toto spojení zabraňuje jakémukoli pohybu v oblasti kontaktu. Pro dodatečnou ochranu kontaktní oblasti jsou nad a pod připojovací oblastí uspořádána plastová upínací žebra (1). Zářezový nástroj současně se zaříznutím vodiče vodič zkrátí.  

Doplňkové parametry

Kategorie: STRUKTUROVANÁ KABELÁŽ - IT
Záruka: 2 roky

OEM (Original Equipment Manufacturer)