Zemnící svorkovnice červená

Kód: 20098
Neohodnoceno
Značka: OEM
197 Kč / ks 238,37 Kč včetně DPH
Skladem

Zemnící svorkovnice Krone (červená)

Prostřednictvím trvale připojeného zemnícího vodiče je zadní rám nebo zemnící terminál připojen k zemnímu potenciálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zářezová technologie Krone slouží pro spojení vodičů telekomunikačních sítí, pro spojení zvukových vodičů ve vysílacích systémech a dalších. Jedná se o alternativu k zářezovým blokům 110. LSA je zkratkou z německých slov bez pájení, bezšroubový a bez odstraňování izolace.  

Technologie Krone je navržena pro rychle spojení telekomunikačních kabelů s průměrem vodiče Cu drát 0,4 – 0,8mm a Cu lanko 7x 0,12 – 0,32mm. Průměr izolace vodičů by neměl přesáhnout 1,6mm. Oproti 110 zářezu jsou zářezy v Krone provedeny pod úhlem 45 stupňů. Kontakty konektorů jsou pokovené stříbrem a zabraňují tak vznik koroze.

Zemnící svorkovnice Krone (červená)

Prostřednictvím trvale připojeného zemnícího vodiče je zadní rám nebo zemnící terminál připojen k zemnímu potenciálu.

Princip zařezání vodiče 
Svorkovnice Krone (Krone moduly) jsou určené pro deset párů vodičů. Detail zařezání vodiče můžete vidět na obrázku níže. Princip zapojení je velmi jednoduchý: do kontaktní štěrbiny (3) je vložen drát (4), působením zářezového nástroje Krone se vodič v kontaktu otáčí a prořezává se izolace drátu (6,7).  Toto spojení zabraňuje jakémukoli pohybu v oblasti kontaktu. Pro dodatečnou ochranu kontaktní oblasti jsou nad a pod připojovací oblastí uspořádána plastová upínací žebra (1). Zářezový nástroj současně se zaříznutím vodiče vodič zkrátí.  

Doplňkové parametry

Kategorie: TELEKOMINIKACE - KRONE/LSA - SVORKOVNICE
Záruka: 2 roky

OEM (Original Equipment Manufacturer)