Patchcord optický MM OM1 62,5/125, LC-LC, 2m, LSOH modrý duplex

Kód: 30051
Neohodnoceno
Značka: OEM
216 Kč / ks 261,36 Kč včetně DPH
Skladem

Konektor A / broušení ferule: LC/PC
Konektor B / broušení ferule: LC/PC
Provedení: DUPLEX
Rozměr vlákna: multimode 62,5um
délka: 2m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optický patch kabel (jumper kabel) je určený pro telekomunikační a datové aplikace. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. 

  • Konektor A / broušení ferule: LC/PC
  • Konektor B / broušení ferule: LC/PC
  • Provedení: DUPLEX
  • Rozměr vlákna: multimode 62,5um OM1 /125µm
  • délka: 2m

 

  • Plášť: LSOH
  • Skladovací teplota: -40 až +70°C
  • Provozní teplota: -40 až +70°C
  • Typ vlákna: G.651.1 OM1
  • zpětný útlum: >35 dB
  • vložný útlum: <0.3 dB
  • Cykly připojení odpojení: min. 1000
  • Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
  • Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
  • Tahový prvek: aramidová příze

Doplňkové parametry

Kategorie: OPTICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

OEM (Original Equipment Manufacturer)