SINGLEMODE - OS2

Nejprodávanější

7 položek celkem
tproduct ss08 o1 (3)
333 Kč

Konektor A / broušení ferule: E2000/APC - LSHKonektor B / broušení ferule: LC/PCProvedení: DUPLEXRozměr vlákna: singlemode 9umdélka: 1m

Kód: 30118
tproduct ss08 o1
335 Kč

Konektor A / broušení ferule: E2000/APC - LSHKonektor B / broušení ferule: SC/APCProvedení: DUPLEXRozměr vlákna: singlemode 9umdélka: 1m

Kód: 30122
tproduct ss08 o1[1]
338 Kč

Konektor A / broušení ferule: E2000/APCKonektor B / broušení ferule: SC/PCProvedení: DUPLEXRozměr vlákna: singlemode 9umdélka: 2m

Kód: 30125
tproduct ss08 o1 (3)
340 Kč

Konektor A / broušení ferule: E2000/APC - LSHKonektor B / broušení ferule: LC/PCProvedení: DUPLEXRozměr vlákna: singlemode 9umdélka: 2m

Kód: 30119
tproduct ss08 o1
343 Kč

Konektor A / broušení ferule: E2000/APC - LSHKonektor B / broušení ferule: SC/APCProvedení: DUPLEXRozměr vlákna: singlemode 9umdélka: 2m

Kód: 30123
tproduct ss08 o1 (1)
515 Kč

Konektor A / broušení ferule: E2000/APC - LSHKonektor B / broušení ferule: E2000/APC - LSHProvedení: DUPLEXRozměr vlákna: singlemode 9umdélka: 1m

Kód: 30120
tproduct ss08 o1 (1)
524 Kč

Konektor A / broušení ferule: E2000/APC - LSHKonektor B / broušení ferule: E2000/APC - LSHProvedení: DUPLEXRozměr vlákna: singlemode 9umdélka: 2m

Kód: 30121

Singlemodové optické vlákno má nízký útlum, který umožňuje přenášet data na vzdálenosti desítek a v případě speciálních aplikací až stovek kilometrů. Mezi běžně používané konektory patří LC, SC, E2000, ST, ale je možné se setkat i s řadou dalších. Singlemode konektory mají obvykle modrou barvu. Kromě běžného broušení SC/UPC se u singlemode konektorů lze setkat i s broušením APC, kdy je ferule zbroušena pod úhlem, s lepší hodnotou RL (Return Loss - útlum odraženého signálu). Konektory s broušením APC mají obvykle zelenou barvu.