Patchcord optický E2000 SM OS2 9/125, LSH/APC-LSH/APC, 1m, LSOH žlutý duplex

Kód: 30120
Neohodnoceno
Značka: OEM
515 Kč / ks 623,15 Kč včetně DPH
Skladem

Konektor A / broušení ferule: E2000/APC - LSH
Konektor B / broušení ferule: E2000/APC - LSH
Provedení: DUPLEX
Rozměr vlákna: singlemode 9um
délka: 1m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optický patch kabel (jumper kabel) je určený pro telekomunikační a datové aplikace. Poskytují flexibilní propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje. Patch kabely disponují pláštěm LSOH. 

  • Konektor A / broušení ferule: E2000/APC - LSH
  • Konektor B / broušení ferule: E2000/APC - LSH
  • Provedení: DUPLEX
  • Rozměr vlákna: singlemode 9um
  • délka: 1m

 

  • Plášť: LSOH
  • Skladovací teplota: -40 až +70°C
  • Provozní teplota: -40 až +70°C
  • Typ vlákna: G.652.D
  • zpětný útlum: >50 dB
  • vložný útlum: <0.3 dB
  • Cykly připojení odpojení: min. 1000
  • Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
  • Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
  • Tahový prvek: aramidová příze

Doplňkové parametry

Kategorie: OPTICKÉ PROPOJOVACÍ KABELY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

OEM (Original Equipment Manufacturer)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení